Sonsuz Teşekkürler
Image is not available
Un..Lan

Öncelikle ben bir Antalyalı olarak yurtdışında işim gereği Orada yaşıyorum Antalya'ya da annelerden bilgi istedim annelerde bana büyügebizli diş hekimliğini tavsiye ettiler ve gerçekten çok memnun kaldım Fevzi Büyükgebiz e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kapı karşılamadaki cici kıza ve yardımcıları tatlı kızlar güler yüzlü bir ekip çok çok teşekkürlerimi sunarım her şey için sonsuz teşekkürler ne kadar teşekkür etsem az.

Tekrar Görüşmek Üzere
Image is not available
ek..ş

Nasıl seviyorum sizi bir bilseniz çok çok çok memnun kaldım bu kadar kısa sürmesi et Keşke en kısa sürede görüşmek üzere

Her şey için teşekkürler
Image is not available
em..letli

Birçok Diş Hastanesi'ne gittim bilgi amaçlı ama buradaki ekipte doktorlarımızın ilgisini motivasyon yeteneğini Hiçbirinde göremedim her iki doktorunuzdan tedavi aldım ve kendileri çok başarılı buldum haftaları ile ilgili bir bilgi vermeleri çok güzel anlatarak ve bilinçli yapıyorlar Her şey için teşekkürler dişçiden çok korkan biri olarak iyi ki sizin ekibinizi tercih etmiştim

Her şey gönlünüzce olsun.
Image is not available
dane..ıçoban

Ağız ve Diş Sağlığı merkezinizde oldukça menun kaldım. Güler yüzlü personelinize ve doktorunuza çok teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun.

Çok çok teşekkür ederim
Image is not available
rin..ir

Benim için, ilgi ve alakadar olmanız beni çok mutlu ettii, hijyenik temizlik güler yüz 5 numara 10 yıldız 🙂 Her şey için doktorlarıma, hemşirelerime tabi ki dideme çok çok teşekkür ederim

Ellerinize, bilginize sağlık çok teşekkür ediyorum.
Image is not available
mut..lınccı

Türkiye'de, Hollanda ve İrlanda'da bir çok kez dişçi koltuğuna oturdum ama gerçekten burada Büyükgediz Diş Kliniği'nde yapılan işlemi hiç bir yerde görmedim. Ellerinize, bilginize sağlık çok teşekkür ediyorum. Saygılar.

Huzurlu bir ortam.
Image is not available
a..içek

Yoğun iş temposu içerisinde özellikle diş problemlerimin tedavisini sürekli erteleyen biriyim. Bu nedenle bir çok dişimle ilgili çeşitli problemler için yeni olduğum Antalya'da güvenilir ve hesaplı bir diş doktoru ararken implant tedavisini Uzm. Dt. Fevzi Büyükgedize'e yaptırsn bir arkadaşım burayı tavsiye etti. Randevu almak için aradığımda telefonları meşguldü 5 dakika sonra Didem Hanım geri döndü ve aradığında randevumu oluşturdu. İlk doktorum Cİhat Bey son derece ilgiliydi ve muayene sonrasında aciliyet arz eden dişten tedaviye başladı. Tedaviye ihtiyacı olan diş sayısı fazşa malum 🙂 Sıcak karşılama Didem 🙂 Güler yüzler Gülşah ve Naz 🙂 Teşekkür ediyorum. Daha epey buralardayım. Tedavilerim sonuçlandığında da bir sayfa isterim. Bu arada kanallarımla ilgilendiğiniz ve ilginiz için teşekkürler Fevzi Bey. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir Diş Sağlığı Merkezi olarak başarılarınızın devamını dilerim. Dişçi koltuğundan korkmanızı gerektirmeyecek kadar da huzurlu bir ortam.

''Fevzi Bey'i tanıdığım için çok şanslıyım.
Image is not available
in..inar

''Fevzi Bey'i tanıdığım için çok şanslıyım.Uzmanlığı,güven veren yapısı,profesyonelliği sayesinde o koltuğun stresinden arındım,diş korkumu yendim.Gerçekten Antalya'da tanıdığım eli en hafif tek kelime ile en muhteşem doktor diyebilirim.Güler yüzü,hastaya davranış şekli,ilgisi alakası ile son derece memnun kaldım.Kendinizi güvende hissediyorsunuz kesinlikle tavsiye ederim.BÜYÜKGEBİZ DİŞ VE AĞIZ SAĞLIĞI doktorlarına , Naz Hanıma,Dİdem Hanıma.Sonsuz teşekkürler...Hepinizi çok sevdim Tüm hayatınız boyunca başarılarınızın devamını dilerim.

Son derece muhteşem
Image is not available
iz..ber

Diz sorunlarımın ve samimiyet konusunda çok başarılı bir ekibiniz var güler yüz hizmet ilgi alaka son derece muhteşem. Muayene öncesi Ddidem Hanım'ın hatırlatmaları, muayene sonu tekrar araması beni son derece memnun etti. Fevzi Bey'e ayrıca teşekkürler eminiz çok hafif hasta, doktor ilişki muhteşem iyi ki sizi tanımışım tüm çalışanlarınızla mutlu huzurlu bereketli günler.

Güleryüzlü ve samimi.
Image is not available
nar..asakal

Doktorumuzun ve çalışanların güler yüzlü ve samimi olmasından dolayı çok rahat bir muayene oldu benim için. Herşey için teşekkürler.

Hepinizi çok sevdim
Image is not available
şe..nmez

Her zaman doktor konusunda çok pimpirik bir kişilik olmuşumdur. Diş, her zaman en hassas konulardan birini olduğunu biliyorum. Bundan önceki kliniğimde kötü bir tramvatik olay yaşadığım için bu kez tekrar diş hekimine gitmek benim için büyük bir kabustu. Çevremdekilerin tavsiyesi üzerine Fevzi Bey'le muayene olmaya karar verdim. ''İyi ki'' vermişim. O günden şu ana dek en ufak bir diş hekimi, diş korkum yok. Aksine uzun süren tedavimin hiç bitmesini istemedim. Verilen tüm hizmetten ve en önemlisi güler yüzden sonuna dek memnunum. Samimiyetle söyleyebilirim ki bundan sonra uğrayacağım tek diş kliniği Büyükgediz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği! Kliniktekilerin tümüne benim adıma özel not. Öncelikle Didem Ablama çok teşekkür ederim. Benim randevularımla, gerek benimle bıkmadan usanmadan ilgilenip, açıklandı. Naz ve Gülşah ablaya da gözlerim her korktuğumda bana minik 5 yaşındaki bir kız edasıyla yaklaşıp, teselli ettikleri için teşekkürümü minnet bilirim. Fevzi Bey'in yeni bende her zaman ayrı olacak. Başka bir diş hekimine muayene olabileceğimi bile düşünüyorum. Ağladığımda, korktuğumda sabırla yaklaştığımız için çok teşekkür ederim. Her adımınızı anlatmak zorunda olmayıp yine de anlattınız. İyi ki varsınız. Artık ne iğne ne diş korkum ve en içten söylemek istiyorum işinizde çok başarılı birisiniz. Hepinize benim için bir klinik, doktor - hasta ortamı diye değil aile ortamı olarak var oldunuz. Hepinizi çok sevdim. Tüm hayatınıza başarılar dilerim

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider