ESTETİK GÜLÜŞ TASARIMI

DIGITAL SMILE DESIGN
“Gülüşünüzü teknoloji İle tasarlayalım!”

  Estetik, parlak ve yüzünüzle tam uyumlu bir gülüş için; dudaklar, dişeti, dişler gibi estetik kriterlerin ayrı ayrı ve birbiri ile olan ilişkisinin değerlendirildiği, detaylı estetik analizleri içeren, gülüş şeklinin incelenmesidir. Teknoloji ve estetik uzmanlığı birleştiren DSD yöntemi ile tedavinizin sonucunu önceden görerek işlemlere başlayabilirsiniz. Kısa sürede ve tam istediğiniz gibi bir sonuca kolayca ulaşabileceğiniz DSD yöntemini uzman estetik hekimlerimizle ile değerlendirebilir ve estetik ,sağlıklı dişlerinizle özgürce gülümseyebilirsiniz!

“Gülüşünüz imzamızdır!”

ESTETİK GÜLÜŞ TEDAVİSİ

Gülüş dizaynı işlemine başlamadan önce; dudak ve dişeti seviyesi, dişlerin boyu-rengi-dizilimi, gülümseme ile ortaya çıkan dudak ve dişlerin uyumu ve gülme hattı gibi faktörlerin ayrı ayrı ve birbiri ile olan uyumu estetik gülüş analizi ile değerlendirilir.

Gülüş tasarımı için her zaman dişlerin kesilmesi veya aşındırılması gerekmemektedir. Hekimlerimizin estetik analizleri sonucunda invaziv olmayan yöntemlerle de dişleriniz kesilmeden gülüş dizaynınız gerçekleştirilebilir. Ayrıca; kompozit laminalar, bondingrecontouring ya da diş beyazlatma gibi basit ve koruyucu yöntemlerle de estetik beklentileriniz karşılanabilir.

Hekimlerimizin estetik analizleri sonucu yapılacak tedavilere göre seans sayısı değişebilir. Hekimlerimizin ve hastamızın isteği doğrultusunda tek seansta veya maksimum birkaç haftada tamamlanabilir.

    Solda verilmiş olan isimler sadece ayrım yapma amaçlıdır. Sözlük anlamları ile her tür durum için örtüşmeyebilir. Fotoğrafta tanımlanmış modeller bir çok insanda yaygın olarak görülen diş tipleridir. Dolayısıyla hepsini doğal diş olarak görebilirsiniz. Önemli olan sizin beğeniniz, yapılacak dişlerin ağız, dudak ve genel yüz yapınızla uyumlu olmasıdır.

İLETİŞİM

ARAYIN / +90 242 502 50 50
EMAİL GÖNDERİN / info@clinicbgz.com
ŞAHSİ GÖRÜŞME / Yeni gün mah.Mevlana cd. Özpınarlar Midtown No:54/B Muratpaşa/ANTALYA

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma / 9.30 am – 8 pm 
Cumartesi / 10.30 am – 8 pm
Pazar / Sadece özel durumlarda

Kliniğimizi  (+90) 242 502 50 50 Pazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 saatleri arasında arayabilir info@clinicbgz.com adresinden bize e-posta gönderebilir veya İletişim Formunu doldurabilirsiniz.