LAZERLE DİŞ BEYAZLATMA
BLEACHING

Çeşitli sebeplerle renk değiştirmiş ve sararmış dişlerin rengini, kişinin isteğine göre dişleri aşındırmadan veya başka yapay bir madde ile kaplamadan daha fazla beyazlatmak için uygulanan estetik-kozmetik bir çözümdür. Bu işlemle dişleriniz her zaman daha beyaz ve estetik olabilir.

LAZERLE DİŞ BEYAZLATMA (BLEACHING)

Lazerle beyazlatma işlemi canlı dişlerde hafif hassasiyete sebep olabilir. Bu durum normal ve geçici bir yan etkidir. Bu durumu engellemek ya da azaltmak için beyazlatma işlemi öncesinde hastaya flor uygulaması yapılabilir ya da iki hafta öncesinden hassasiyet giderici diş macunları ile dişler desteklenir. Diş hassasiyeti genellikle 24-48 saat içerisinde geçer.

Diş beyazlatma işleminin etkisi günlük bakım işlemlerine göre ortalama 3 ay ile 3 yıl arasında değişebilmektedir. Çay, kahve, sigara, alkol kullanımları beyazlığın azalmasında önemli faktörlerdir. Diş beyazlatma işlemi 6 ayda ile 1 yıl aralığından tekrarlanmalıdır. Bu sayede daha ekonomik ve etkisi daha uzun süren kalıcı beyazlık elde edilir.

Canlı dişleri beyazlatmak için üç farklı yöntem bulunmaktadır.

  • Ev tipi diş beyazlatma
  •  Ofis tipi (klinikte hekimin uyguladığı ) diş beyazlatma (hızlı ve hekim kontrolünde olduğu için etkin çözüm sağlar.)
  • Ofis tipi beyazlatmanın ev tipi ile desteklendiği kombine beyazlatma (en etkin ve uzun süre kalıcılık sağlayan)

Klinikte uygulanan diş beyazlatma yöntemidir. Önceden temizlenen dişler üzerine diş hekimi tarafından sürülen beyazlatma jeli UV ışını ya da lazer yardımıyla aktif hale getirilir. Diş rengi istenilen beyazlığa ulaşıncaya kadar bir kaç seans gerekebilir.

İLETİŞİM

ARAYIN / +90 242 502 50 50
EMAİL GÖNDERİN / info@clinicbgz.com
ŞAHSİ GÖRÜŞME / Yeni gün mah.Mevlana cd. Özpınarlar Midtown No:54/B Muratpaşa/ANTALYA

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma / 9.30 am – 8 pm 
Cumartesi / 10.30 am – 8 pm
Pazar / Sadece özel durumlarda

Kliniğimizi  (+90) 242 502 50 50 Pazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 saatleri arasında arayabilir info@clinicbgz.com adresinden bize e-posta gönderebilir veya İletişim Formunu doldurabilirsiniz.