SPOR DİŞ HEKİMLİĞİ VE TRAVMA

Spor Yaralanmaları ve Diş Hekimliği

Sporcuların yaşadıkları travma ve yaralanmaların başında çene ve yüz bölgesi yaralanmaları bulunmaktadır.

Yüz bölgesinde oluşan kaza ve travma yaralanmalarında çene kemiklerinde ve dişlerde kırılma oldukça sık görülür. Kliniğimizde çene kemiklerinde kırıklarla sonuçlanan yaralanmaların tedavisi uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Kırılan kemikler özel plaklarla destekler sağlanarak, kemik bütünlüğü tekrardan sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra kırılan veya zarar gören dişlerde bünyemizde çeşitli travma müdahale yöntemleri ile tedavi edilmektedir. Çene yüz bölgesine gelen ve dişleri içeren bir sorunla karşılaştığınızda (diş kırılması, sallanması, düşmesi, yerinden oynaması gibi) vakit kaybetmeden kliniğimize başvurunuz. Bu sayede kolay ve doğal yollarla diş sorunlarınızı giderebilir ve bilgilendirebiliriz.

Büyükgebiz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde üstün teknolojik cihazlar ile oluşturulmuş olan laboratuarımızda cad-cam teknolojisi kullanılarak aynı gün içerisinde estetik restorasyonlarınız gerçekleştirilmektedir.

İLETİŞİM

ARAYIN / +90 242 502 50 50
EMAİL GÖNDERİN / info@clinicbgz.com
ŞAHSİ GÖRÜŞME / Yeni gün mah.Mevlana cd. Özpınarlar Midtown No:54/B Muratpaşa/ANTALYA

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma / 9.30 am – 8 pm 
Cumartesi / 10.30 am – 8 pm
Pazar / Sadece özel durumlarda

Kliniğimizi  (+90) 242 502 50 50 Pazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 saatleri arasında arayabilir info@clinicbgz.com adresinden bize e-posta gönderebilir veya İletişim Formunu doldurabilirsiniz.