INVISALING
Telsiz Ortodonti

“TEKNOLOJİ İLE ORTODONTİK TEDAVİ – GÖRÜNMEYEN DİŞ TELİ TEDAVİSİ”

Invisalign (Şeffaf plak) neredeyse görünmez, çıkartılabilir seri halinde kişiye özel olarak üretilen plaklardan oluşmaktadır. Kişiye özel plaklarla dişlerinizi düzeltmek için yapılan dijital ortodontik tedavi yöntemidir.

İNVİSALİGN (TELSİZ ORTODONTİ)

Invisalign şeffaf plaklarla ortodontik tedaviyi gerçekleştiren dünyadaki ilk ve köklü firmadır. Invisalign ile dünyada şu an 6.000.000 kişi tedavi olmuştur ve bu sayı günden güne artmaktadır.

Plakların en büyük avantajlarından biri de tedaviye mola verebilmenizdir. Günlük belirli bir kullanım süresini doldurduktan sonra istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı diş, dişeti ve çene kemiğine sahip; 2. büyük azı dişleri sürmüş olan herkes invisalign tedavisi yaptırabilir. Ortalama en az 13-14 yaşındaki hastalar.

Invisalign teknolojinin gün be gün gelişmesiyle neredeyse her vakada uygulanabilmektedir. Bu durumun tam değerlendirilebilmesi için invisalign sertifikası olan ortodonti uzmanımıza muayene olmanız öneririz.

Invisalign için geliştiren Dijital Tarama cihazıyla muayene için geldiğinizde dijital ölçünüz alındıktan sonra tedavi sonunu görebileceksiniz.

İLETİŞİM

ARAYIN / +90 242 502 50 50
EMAİL GÖNDERİN / info@clinicbgz.com
ŞAHSİ GÖRÜŞME / Yeni gün mah.Mevlana cd. Özpınarlar Midtown No:54/B Muratpaşa/ANTALYA

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma / 9.30 am – 8 pm 
Cumartesi / 10.30 am – 8 pm
Pazar / Sadece özel durumlarda

Kliniğimizi  (+90) 242 502 50 50 Pazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 saatleri arasında arayabilir info@clinicbgz.com adresinden bize e-posta gönderebilir veya İletişim Formunu doldurabilirsiniz.